Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Online časopis

Aktuality Národného inšpektorátu práce

Dátum:

Aktuality Národného inšpektorátu práce
Národný inšpektorát práce
Zamestnankyňa Národného inšpektorátu práce získala významné rezortné ocenenie
Vedúca právneho oddelenia Národného inšpektorátu práce (ďalej "NIP") Alena Mirossayová získala významné rezortné ocenenie. Striebornú medailu si prebrala z rúk ministra práce, sociálnych vecí a rodiny.
Bola ocenená za vynikajúce výsledky a dlhoročnú úspešnú prácu v oblasti inšpekcie práce, zameranú predovšetkým na legislatívnu a správno-právnu oblasť. Aktívne sa podieľa na tvorbe predpisov inšpekcie práce. JUDr. Mirossayová si toto ocenenie veľmi cení: "Rezortné vyznamenanie z rúk pána ministra ma potešilo, veľmi si to vážim a zároveň to pre mňa predstavuje záväzok do budúcnosti. Ďakujem mojim kolegom, ktorí ma počas tých 25 rokov práce v inšpekcii práce učili, formovali a posúvali ďalej. Toto ocenenie patrí aj im."
Alena Mirossayová sa tiež zapája do propagácie slovenskej inšpekcie práce v Českej republike účasťou v medzinárodnom twinningovom projekte, ako aj účasťou v ďalších projektoch. Zároveň sa podieľa na medzinárodnej spolupráci v oblasti inšpekcie práce a na výchove nových zamestnancov svojimi dlhoročnými skúsenosťami a odbornými vedomosťami.
Za sústavu inšpekcie práce boli v Bratislave ocenení aj Dušan Hejduk z Inšpektorátu práce Bratislava, Martin Cibula z Inšpektorátu práce Nitra, Peter Klec z Inšpektorát
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.