Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Online časopis

Aktuality Národného inšpektorátu práce

Dátum:

Aktuality Národného inšpektorátu práce
Národný inšpektorát práce
Z činnosti Národného kontaktného miesta EU-OSHA
Dňa 8. decembra sa na Národnom inšpektoráte práce zišlo 18 zástupcov národnej siete, aby zhodnotili aktivity národného kontaktného miesta a dohodli spoluprácu plnenia úloh plánovaných na realizáciu v roku 2017.
Na stretnutí vystúpil zástupca spoločnosti Slovenská energetika - distribúcia a.s. Mgr. Rastislav Turčan, ktorý prezentoval príklad dobrej praxe, s ktorým sa spoločnosť umiestnila na treťom mieste v národnom kole súťaže v zbere príkladov dobrej praxe k aktuálnej kampani EU-OSHA "Zdravé pracoviská pre všetky vekové kategórie". Nasledovala diskusia k úlohám, ktoré bude národné kontaktné miesto realizovať z balíka finančnej pomoci EU-OSHA v roku 2017. Ide predovšetkým o organizovanie seminárov pre odbornú verejnosť, ktorých cieľom je propagácia kampane a informácie z oblasti správneho uplatňovania predpisov z oblasti BOZP a pracovno-právnych vzťahov.
Prvý tohoročný seminár bude organizovaný v apríli 2017 v Bratislave, ďalšie sú plánované v
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.