Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Online časopis

Aktuality Národného inšpektorátu práce

Dátum:

Aktuality Národného inšpektorátu práce
Národný inšpektorát práce
Prevencia - Bezplatné prednášky
Národný inšpektorát práce v spolupráci s Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny pripravil sériu bezplatných prednášok pre zamestnávateľov. Témami prednášok s názvom "Poznatky inšpekcie práce v oblasti pracovného práva, mzdových predpisov, nelegálneho zamestnávania a nových predpisoch v oblasti BOZP a trhového dohľadu" sú najmä nové predpisy v oblasti pracovnoprávnej legislatívy a v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Účastníci prednášok sa dozvedia o zmenách v Zákonníku práce, ktoré sú platné od 1. septembra a o pripravovaných zmenách v oblasti vyhlášok z oblasti BOZP.
Vstup na prednášky, ktoré začínajú vždy o 9.00 a trvajú približne 3 hodiny, je bezplatný. Potrebná je však registrácia účastníkov, ktorá trvá do naplnenia kapacít. Prihlásiť sa je možné na internetovej stránke Národného inšpektorátu práce www.safework.gov.sk.
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.