Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Online časopis

Činnosť národného kontaktného miesta EU-OSHA a medzinárodné aktuality

Dátum:

Činnosť národného kontaktného miesta EU-OSHA a medzinárodné aktuality
Ing.
Laurencia
Jančurová
Národné kontaktné miesto EU-OSHA
EU-OSHA
Zhodnotenie aktivít hradených z finančných prostriedkov agentúry
Agentúra zhodnotila prvý rok úspešnej kampane, počas ktorej bolo v rámci 27 členských štátov EÚ a 3 ďalších krajín zapojených do kampane zorganizovaných spolu 59 seminárov, 21 partnerských stretnutí, 11 tlačových konferencií, 1 vystúpenie prostredníctvom rádia, 6 okrúhlych stolov so zástupcami médií, 4 návštevy novinárov vo vybraných podnikoch, bolo uhradené umiestnenie 3 odborných článkov a 2 tlačových správ, zorganizované 3 medializované rozhovory a 3 mediálne tréningy pre osoby zastupujúce kontaktné miesta agentúry. Okrem toho distribuovala agentúra do jednotlivých štátov spolu 1 242 865 kópií propagačných materiálov v 24 jazykoch, 20 výstavných panelov s logom kampane, 42 stojanov s logom kampane a viac ako 78 000 položiek rôznych propagačných materiálov.
Z uvedeného počtu akcií sa na Slovensku organizovali 3 semináre pre zástupcov malých a stredných podnikov, 1 partnerské stretnutie, 1 tlačová konferencia a 1 návšteva novinárov. Mnoho ďalších aktivít na úrovni EÚ organizovali jednotlivé krajiny, ktoré sa pripojili k výzve kampane nad rámec tých, ktoré hradila zo svojich zdrojov agentúra. Na Slovensku patrila medzi takéto aktivity spolupráca národného kontaktného miesta pri spoluorganizovaní medzinárodnej konferencie v spolupráci s Technickou univerzitou v Košiciach a početné akcie v rámci Európskeho týždňa BOZP.
Rokovanie zástupcov národného kontaktného miesta agentúry
Na pôde Národného inšpektorátu práce sa dňa 17.12.2012 zišlo 2
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.