Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Online časopis

EUSTREAM - víťaz európskej súťaže "DOBRÁ PRAX"

Dátum:

EUSTREAM - víťaz európskej súťaže "DOBRÁ PRAX"
Ing.
Laurencia
Jančurová
Národné kontaktné miesto EU-OSHA
Exkurzia novinárov v spoločnosti, ktorá získala prvé miesto v Európskej súťaži "Dobrá prax", vyhlásenej EU-OSHA v prvom roku kampane "Bezpečná údržba". Exkurzia sa uskutočnila 11.10.2011 za účasti zástupcov médií, ako jedna z ďalších aktivít Národného kontaktného miesta Európskej agentúry pre bezpečnosť a ochranu zdravia.
Po úvodnom slove zástupkyne Národného kontaktného miesta, ktorá vysvetlila cieľ Európskej kampane ako aj pozadie súťaže "Dobrá prax v údržbe", privítal účastníkov exkurzie riaditeľ víťaznej firmy súťaže "Dobrá prax", Ing. Peter Olšanský. Víťazný príspevok spoločnosti zaslaný do súťaže prezentovala vedúca diagnostiky technických spojov Ing. Viera Peťková, PhD.
Spoločnosť Eustream sa zaoberá prepravou zemného plynu na Slovensko a cez jeho územie na európske trhy. Od roku 1968 prepravila cez územie Slovenska viac ako 2 bilióny metrov kubických zemného plynu, čím úspešne nadväzuje na 155-ročnú históriu slovenského plynárenstva a pokračuje v 40-ročnej tradícii medzinárodnej prepravy plynu. Eustream je prevádzkovateľom vysokotlakovej prepravnej siete v SR a jeho prepravné kapacity využívajú významné energetické spoločnosti z členských aj nečlenských krajín EÚ. Prístup do siete je umožnený všetkým partnerom transparentným a nediskriminačným spôsobom v súlade s európskou a slovenskou plynárenskou legislatívou.
V oblasti prevádzky sa spoločnosť snaží o prevádzkovú dokonalosť, pričom jej kľúčovými prioritami sú bezpečnosť, spoľahlivosť a výkonnosť. Vzťahy so zákazníkmi stavajú na prof
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.