Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Aktuality

Daňový kalendár na rok 2023

Kategória: Aktuality Zdroj: Finančná správa SR

Klientom finančnej správy už nemusia ujsť žiadne dôležité termíny. Finančná správa aktualizovala na svojom portáli Daňový kalendár na rok 2023. Vďaka nemu budú mať daňovníci prehľad o všetkých dôležitých termínoch. 

Aktualizovaný Daňový kalendár na rok 2023 je už dostupný na portáli finančnej správy. Naplnený je dôležitými daňovými a colnými udalosťami na tento rok. Návštevníci portálu finančnej správy sa k nemu dostanú cez sekciu Elektronické služby. Prostredníctvom kalendára si môžu pozrieť nadchádzajúce udalosti, ako sú napr. termíny na zaplatenie dane, či podanie kontrolného výkazu. Klienti si následne môžu zvoliť filtre (napr. obdobie, druhy dane) a následne si pozrieť iba tie udalosti, ktoré sa ich týkajú. Aj touto pomôckou už niekoľko rokov finančná správa pomáha klientom zorientovať sa v daňových a colných povinnostiach. 

Daňový kalendár nie je dostupný len prostredníctvom portálu finančnej správy. Používatelia si ho môžu importovať napríklad aj do svojho kalendára v telefóne. Na prístup z iných aplikácií je potrebné použiť nasledujúcu adresu https://calendar.google.com/calendar/embed?src=financnasprava.sk%40gmail.com&ctz=Europe%2FPrague a vložiť ju do ľubovoľného programu na prácu s kalendárom, ktorý podporuje formát ical.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.