Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Aktuality

Finančná správa aktualizovala na svojom portáli daňový kalendár na tento rok

Kategória: Aktuality Autor/i: TASR

Finančná správa (FS) SR zaktualizovala na svojom internetovom portáli daňový kalendár na rok 2022, v ktorom si klienti FS môžu nájsť všetky dôležité termíny v daňovej oblasti. Návštevníci portálu finančnej správy sa ku kalendáru dostanú cez sekciu elektronické služby, upozornila v utorok hovorkyňa FS Martina Rybanská.

Prostredníctvom kalendára si môžu daňovníci pozrieť nadchádzajúce udalosti v daňovej oblasti, ako sú napríklad termíny na zaplatenie dane či podanie kontrolného výkazu. Klienti si následne môžu zvoliť filtre (napríklad obdobie alebo druhy dane) a následne si pozrieť iba tie udalosti, ktoré sa ich týkajú.

Daňový kalendár nie je dostupný len prostredníctvom portálu finančnej správy. Používatelia si ho môžu importovať napríklad aj do svojho kalendára v telefóne. Na prístup z iných aplikácií je funkčná adresa: https://calendar.google.com/calendar/ical/financnasprava.sk%40gmail.com/public/basic.ics. Tú treba vložiť ju do ľubovoľného programu na prácu s kalendárom, ktorý podporuje formát ical.

© TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.