Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Aktuality

WEBINÁR "Povinnosti zamestnávateľa pri zavádzaní kontrolného mechanizmu"

Kategória: Aktuality

AKO ZAVÁDZAŤ KONTROLNÝ MECHANIZMUS A NENARUŠIŤ PRITOM PRÁVO ZAMESTNANCA NA SÚKROMIE?

 

 

PREČO BY STE SI NEMALI NECHAŤ TENTO WEBINÁR UJSŤ

Ide o výnimočné online podujatie, ktorého obsah môžete tvoriť vy

Na rozdiel od bežných webinárov, ktoré prebiehajú podľa vopred pripravenej obsahovej štruktúry, vám ponúkame možnosť priamo zasiahnuť a tvoriť obsah tohto webinára. Uvedomujeme si totiž, že pri práci potrebujete odpovede na „vaše špecifické otázky“.

Otvárame preto pre vás túto možnosť a pokiaľ máte otázku ohľadom správneho zavedenia kontrolného mechanizmu (napr. kamerové systémy, lokalizačné systémy a pod.) vo vašej konkrétnej situácii, pošlite nám ju na adresu dana.znavova@wolterskluwer.com najneskôr do 6. apríla 2021. Do predmetu e-mailu uveďte WEBINÁR. Odpoveď sa svoju otázku dostanete v živom vysielaní.

Na vaše otázky sú pripravení odpovedať najlepší odborníci z oblasti pracovného práva

Odpovede sa dozviete od naslovovzatých odborníkov: Doc. JUDr. Mareka Šveca, PhD., LL.M., a Mgr. Tatiany Valentovej. Obidvaja lektori majú veľa praktických skúseností v predmetnej problematike, preto sa môžete pripraviť na podujatie, kde dostanete praktické odpovede uplatniteľné na podnikovej úrovni.

Dostanete odpovede na otázky, ako uplatňovať svoje práva a neporušiť pritom právo zamestnancov na súkromie

Rôzne výklady ustanovenia § 13 ods. 4 Zákonníka práce o kontrolnom mechanizme a zásahoch do súkromia zamestnancov vyvolávajú právnu neistotu zamestnávateľov ohľadom správnej aplikácie uvedeného ustanovenia. Absolvovaním tohto webinára získate istotu, že váš postup je v súlade so Zákonníkom práce, ako aj s nariadením GDPR.

Výnimočný webinár „Povinnosti zamestnávateľa pri zavádzaní kontrolného mechanizmu“, ktorého obsah môžete tvoriť aj Vy, sa uskutoční už 8. apríla 2021.

Všetky podrobnosti nájdete na: WEBINÁR

P. S. Ak sa prihlásite na webinár do 26. marca 2021, získate aj špeciálny BONUS - knižnú novinku, ktorou je online publikácia "Prevencia negatívneho zásahu do súkromia zamestnanca". Jej autormi sú lektori, ktorí Vás budú sprevádzať webinárom.

Nenechajte si ujst túto špeciálnu príležitosť. Tešíme sa na Vás.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.