Portál pre zamestnávateľov, zástupcov zamestnancov, personalistov, manažérov HR a právnikov

Online časopis

Riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zamestnávateľskej organizácii v zmysle požiadaviek systémovej normy STN ISO 45001 (2.)

Dátum: Autor/i: Ing. Pavol Farárik Rubrika: ODPORÚČANIA Zo seriálu: Riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zamestnávateľskej organizácii v zmysle požiadaviek systémovej normy STN ISO 45001

(pokračovanie z predchádzajúceho čísla)

V predchádzajúcom čísle časopisu boli preberané prvé štyri časti predmetného článku – úvod, koncipovanie kontextu organizácie pri tvorbe systému manažérstva BOZP (ďalej len „SM BOZP“), vrcholové vedenie organizácie a spoluúčasť pracovníkov, plánovanie v rámci SM BOZP.

V tomto pokračovaní sa piata časť zaoberá podporou SM BOZP, ktorú prezentujú zdroje, kompetencie a komunikácia. Šiesta časť sa venuje plánovaniu a riadeniu prevádzky v rámci SM BOZP. Kladie sa v nej dôraz na aplikáciu procesného prístupu v riadení, ktorý je charakteristický nielen pre túto časť, ale pre článok ako celok. Siedma časť charakterizuje a opisuje hodnotenie výkonnosti SM BOZP. Problematiku zlepšovania SM BOZP završuje ôsma časť.

Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Vážený návštevník,
prístup k obsahu majú len registrovaní užívatelia portálu.
Pokiaľ ste už zaregistrovaný, prihláste sa prosím so svojím užívateľským menom a heslom.
V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, zaregistrujte sa.
Ďakujeme.Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.